MW Auto » Citroën » Serwis » Serwis Klimatyzacji Citroena

Serwis Citroën

Serwis Klimatyzacji Citroëna

Zadzwoń lub napisz do nas i umów wizytę w serwisie

Wybierając usługę wiosennego przeglądu klimatyzacji w serwisie MW Auto Citroen Mikołów zadbasz nie tylko o swój samochód, ale przede wszystkim o siebie i swoich najbliższych

Panuje powszechna opinia, że klimatyzacja to jedno z najlepszych dobrodziejstw i udogodnień w trakcie podróży samochodem. W 100% zgadzamy się z tym stwierdzeniem, ale jest jedno "ale"... Należy bowiem pamiętać, że brak odpowiedniej troski o klimatyzację, może spowodować rozwój pleśni, grzybów i bakterii szkodliwych dla zdrowia, a czasem nawet i dla życia. Ponadto, zaniechanie systematycznych przeglądów klimatyzacji jest nie tylko niebezpiecznie dla zdrowia, ale dodatkowo, grozi uszkodzeniem układu w naszym samochodzie, co może skutkować naprawami, których koszt może nawet kilkukrotnie przewyższyć koszty związane z regularnym serwisem klimatyzacji. Ozonowanie, czyszczenie, uzupełnienie czynnika czy wymiana filtra to podstawowe czynności o które powinien zadbać każdy kierowca po zimie.

Przegląd klimatyzacji w serwisie MW Auto Citroen Mikołów to jakość w konkurencyjnej cenie

Skoro nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że klimatyzacja samochodowa wymaga regularnej konserwacji i przeglądów, aby działać prawidłowo i uniknąć uszkodzeń, to warto wybrać zaufany punkt serwisowy do wykonania przeglądu klimatyzacji. W serwisie Citroen MW Auto wychodzimy naszym klientom naprzeciw. Korzystając ze specjalnej akcji "Wiosna w MW Auto" można zaoszczędzić do 200 zł względem ceny regularnej na usługach związanych z klimatyzacją.

W cenie promocyjnej, która wynosi jedyne 179 zł, klienci serwisu MW Auto otrzymują kompleksowa usługę, na którą składają się:

  • Odessanie czynnika chłodzącego
  • Osuszenie układu z wilgoci
  • Kontrola szczelności układu
  • Napełnienie układu czynnikiem (uzupełniony czynnik płatny jest dodatkowo według zużycia)
  • Uzupełnienie oleju sprężarki

Dodatkowo, jeśli zajdzie taka potrzeba, serwisanci MW Auto mogą wykonać dodatkowo płatne usługi dezynfekcji klimatyzacji metodą ozonowania bądź czyszczenie klimatyzacji metodą biologiczną.

Umów się na przegląd klimatyzacji w serwisie Citroen Mikołów MW Auto on-line w dogodnym dla siebie terminie

Jakość i cena wykonania przeglądu klimatyzacji to jednak nie wszystkie zalety serwisu MW Auto. Niezwykle ważny jest również sam sposób, w jaki można umówić się na wizytę w serwisie. Ceniąc komfort i czas naszych klientów, oferujemy możliwość umówienia wizyty serwisowej online, bez wychodzenia z domu. Nie trzeba dzwonić, stać w kolejce, czy osobiście przyjeżdżać do salonu, żeby się umówić. Z MW Auto Citroen Mikołów można to zrobić wygodnie online, w kilku prostych krokach. Przekonaj się sam jakie to proste!

 

Zadzwoń lub zarezerwuj termin online już dziś

 

 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

VIN*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane