MW Auto » Citroën » Serwis » Przegląd okresowy Twojego Citroëna

Serwis Citroën

Przegląd okresowy Twojego Citroëna w serwisie MW Auto

Zadzwoń lub napisz do nas i umów wizytę w serwisie

Przegląd okresowy samochodu to nic innego, jak zalecana przez producentów aut kontrola pod względem stanu technicznego pojazdu. W zależności od roku produkcji i typu silnika, przeglądy w samochodach Citroen należy wykonywać w różnych interwałach - co 15 000, 30 000, 40 000 lub okresach czasowych 1 roku lub 2 lat. Celem przeglądu okresowego jest kompleksowe sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, wykonanie wszystkich zalecanych przez producenta kontroli oraz wymiany zużytych części eksploatacyjnych. Dzięki temu nasze auto długi czas pozostaje w dobrej kondycji technicznej. W serwisie MW Auto wykonujemy zarówno przeglądy okresowe samochodów nowych, będących jeszcze na gwarancji, jak i samochodów starszych, dla których z racji wieku, przegląd jest najskuteczniejszym sposobem utrzymania dobrej kondycji samochodu i cieszenia się nim przez długie lata.

Zakres czynności wykonywanych w trakcie przeglądów okresowych w Autoryzowanym Serwisie MW Auto

Przegląd okresowy to czynności związane z bieżącą obsługą samochodu i obejmują miedzy innymi:

 • wymianę płynu hamulcowego
 • wymianę płynu chłodzącego
 • wymianę oleju silnikowego wraz z filtrem
 • wymianę filtra powietrza
 • wymianę filtra paliwa
 • wymianę filtra kabinowego/wentylacji
 • wymianę świec
 • uzupełnienie płynu Adblue
 • sprawdzenie lub wymianę rozrządu
 • sprawdzenie stanu zawieszenia
 • sprawdzenie układu kierowniczego
 • sprawdzenie układu wydechowego
 • diagnostykę komputerową
 • odczyt błędów i jeszcze kilka innych czynności.

Zakres wymienionych wyżej czynności może być różny w zależności od przebiegu, rocznika i modelu samochodu. Szczegóły zakresu określa producent samochodu w kartach przeglądowych, którymi dysponują autoryzowane serwisy.

Ile kosztuje przegląd okresowy samochodu w serwisie MW Auto?

Zacznijmy od tego, że przegląd samochodu należy rozpatrywać nie tyle w kategorii kosztu, co inwestycji. Regularna kontrola okresowa może bowiem zapobiec wielu poważnym awariom i usterkom, które są realnym obciążeniem naszego portfela. W kwestii ceny usług przeglądowych, największe znaczenie ma zakres przeglądu, który jest związany z wiekiem i przebiegiem, ilości czynności serwisowych oraz potrzebnych płynów i filtrów. Nie da się zatem określić jedną ceną przeglądu samochodu dla wszystkich modeli Citroena.

Możemy jednak przyjąć, iż cena podstawowego przeglądu okresowego dla modeli osobowych Citroen w Autoryzowanym Serwisie MW Auto, obejmująca olej silnikowy z filtrem oleju oraz pakiet czynności serwisowych według karty przeglądowej producenta zaczyna się już od 799 zł brutto.

Aby dokładniej określić zakres wymaganych czynności serwisowych oraz szacowaną wartość zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Korzyści, jakie daje przegląd okresowy w ASO

Dla nowych samochodów, wykonywanie terminowo przeglądów jest warunkiem zachowania gwarancji producenta. I choć nie ma obowiązku serwisowania nowych pojazdów w ASO to jest kilka argumentów, które za tym przemawiają:

BEZPIECZEŃSTWO


Większa niezawodność pojazdu

Gwarancja realizacji usługi zgodnie z technologią producenta

Części oryginalne, idealnie dopasowane do Twojego samochodu

KOMFORT


Obsługa przez kompetentnych doradców serwisowych i mechaników

Kompleksowa realizacja naprawy w nowoczesnym warsztacie

OSZCZĘDNOŚCI


Sposób na podwyższenie jego ceny rynkowej

Promocyjna cena przeglądu okresowego już od 799 zł

Specjalne programy rabatowe dla stałych klientówUmów się na przegląd okresowy swojego Citroena online w jednym 6 punktów serwisowych MW Auto

Najwyższy standard i konkurencyjna cena wykonania przeglądu okresowego twojego auta to nie jedyne zalety serwisu Citroen MW Auto. Dbamy także o komfort właścicieli obsługiwanych przez nas pojazdów i szanujemy ich czas. Dlatego aby umówić się na przegląd Citroena, wystarczy wypełnić prosty formularz on-line, w którym nie tylko od razu podasz wszystkie dane potrzebne do indywidualnej wyceny usługi, ale również wybierzesz dogodny dla siebie termin wizyty.

Przekonaj się sam jakie to proste!

 

Zadzwoń lub zarezerwuj termin online już dziś

 

 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

VIN*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane