Peugeot Expert

Peugeot Expert: Wyjątkowa Przestrzeń i Wydajność dla Twojej Firmy

Peugeot Expert to samochód dostawczy, który nie tylko spełnia, ale także przewyższa oczekiwania przedsiębiorców. Został stworzony, aby sprostać różnorodnym potrzebom biznesowym, zapewniając nie tylko znakomitą przestrzeń ładunkową, ale także komfort i wydajność na drodze.

 

Peugeot Expert- ceny

Peugeot Expert

Cena od 122 587 zł netto

Pobierz cennik jako PDF Cennik - Peugeot Expert - 2023

Peugeot Expert - konfigurator

Konfigurator - Peugeot Expert

Użyj konfiguratora.
Dopasuj samochód do swoich upodobań!

Przejdź do konfiguratora

 

Peugeot Expert - jazda testowa

Czy ciekawi Cię, jak Peugeot radzi sobie na trasie lub w mieście? A może chcesz doświadczyć mocy jego silnika? Zapewniamy Cię, że podczas jazdy testowej Peugeot odkryjesz wszystkie aspekty tego wyjątkowego samochodu. Nasz wyszkolony personel zapewni Ci profesjonalne wsparcie i przeprowadzi Cię przez wszystkie cechy i funkcje Peugeotów. Podczas jazdy próbnej pozanasz zaawansowane technologie, przekonasz się o wygodzie wnętrza, a także o bezpieczeństwie i stabilności tego pojazdu. Nie czekaj dłużej! Zadzwoń lub wypełnij formularz na dole strony i doświadcz emocji jazdy próbnej samochodem Peugeot Expert.

Umów się na jazdę testową


Zadzwoń lub wypełnij formularz
i umów się na jazdę testową
już dziś!

 

Peugeot Expert - nowe auta dostępne od ręki

Nowy Expert Furgon Long 1.5 BlueHDi 120 KM S&S MT6

Paliwo: Olej napędowy
Ręczna skrzynia biegów
Nr oferty: 3377 / T24/0549

CENA NETTO W ZŁ:
129 550,-

CENA KATALOGOWA:
147 260,-

Zobacz samochód

Nowy Expert Furgon Long 2.0 BlueHDi 144 KM MT6

Paliwo: Olej napędowy
Ręczna skrzynia biegów
Nr oferty: 3378 / T24/6963

CENA NETTO W ZŁ:
138 950,-

CENA KATALOGOWA:
156 900,-

Zobacz samochód


Peugeot Expert - nowe auta dostępne od ręki


 

Peugeot Expert warianty

Peugeot Expert występuje w 3 wariantach:
- Furgon
- Furgon brygadowy
- Platforma do zabudowy

 

Peugeot Expert Przestrzeń i Wolumen Ładunkowy

Przestrzeń i Wolumen Ładunkowy
Expert to wyjątkowa przestrzeń ładunkowa, która pomieści wszystko, co potrzebujesz dostarczyć lub przetransportować. Dostępne warianty długości i wysokości pozwalają na dostosowanie pojazdu do specyfikacji Twojego biznesu. Niezależnie od tego, czy przewozisz towary, sprzęt czy pasażerów, Expert daje Ci wystarczająco miejsca.

 

Peugeot Expert - Silniki

Efektywny i Wydajny
Silniki o wysokiej wydajności i oszczędności paliwa, dostępne wersje napędu oraz zaawansowane technologie pozwalają na efektywną pracę na drodze. Niezależnie od trasy, Expert jest gotów dostarczyć Twoje towary tam, gdzie są potrzebne.

 

Peugeot Expert Wnętrze

Komfort i Funkcjonalność
Przestronna kabina kierowcy została zaprojektowana z myślą o komforcie i ergonomicznym dostępie do wszystkich potrzebnych funkcji. Wyposażenie w najnowsze technologie, takie jak ekran dotykowy i systemy multimedialne, sprawiają, że codzienna praca staje się bardziej przyjemna.

 

Peugeot Expert - Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo na Wysokim Poziomie
Peugeot Expert wyposażony jest w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, w tym systemy antykolizyjne, asystenta pasa ruchu i wiele innych, które pomagają utrzymać Cię i Twoich pasażerów w bezpieczeństwie na drodze.

 

Elektryczny Peugeot e-Expert

Warianty Elektryczne
Expert dostępny jest również w wariantach elektrycznych, co pozwala na redukcję emisji CO2 i spełnienie norm ekologicznych. To rozwiązanie idealne dla firm, które dbają o środowisko naturalne.

 

Peugeot Expert dla biznesu

Peugeot Expert: Twój Partner Biznesowy
Jeśli szukasz niezawodnego partnera biznesowego, Peugeot Expert jest gotowy do pracy. Niezależnie od branży i rodzaju działalności, Expert dostarczy Ci wydajność, niezawodność i wszechstronność, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

 

Peugeot Expert

Dowiedz się więcej o Peugeot Expert i rozpocznij podróż do efektywności i wydajności w Twojej firmie. Z Peugeot Expert, możesz być pewien, że dostarczysz swoje towary lub przewieziesz pasażerów w najwyższym standardzie.

 

Peugeot Expert: Siła, Precyzja i Wygoda

Peugeot Expert: Siła, Precyzja i Wygoda
Jeśli poszukujesz niezawodnego partnera biznesowego, Peugeot Expert jest idealnym wyborem. Dostarcza nie tylko towary, ale także rozwiązania i możliwości. Peugeot Expert to narzędzie, które napędza Twój sukces biznesowy.

Dowiedz się więcej o Peugeot Expert i przekonaj się, jak może przyspieszyć rozwój Twojej firmy. Z Peugeot Expert, wydajność i precyzja są na wyciągnięcie ręki.

 

Peugeot Expert - Silniki i Wydajność

Peugeot Expert - Silniki

Silniki diesla oraz napęd elektryczny:
1,5 BlueHDi 100 S&S M6
1,5 BlueHDi 120 S&S M6
2,0 BlueHDi 145 M6
2,0 BlueHDi 145 S&S M6
2,0 BlueHDi 145 S&S EAT8
2,0 BlueHDi 180 S&S EAT8
Elektryczny, 136 KM, zasięg 230 km* (akumulator 50 kWh) A
Elektryczny, 136 KM, zasięg 330 km* (akumulator 75 kWh) A

 

Peugeot Expert - Wymiary i Przestrzeń ładunkowa

Peugeot Expert - wymiary

Peugeot Expert - rozmiary

Peugeot Expert - przestrzeń ładunkowa

Peugeot Expert - wersje i rozmiary

 

Peugeot Expert - jazda testowa

Umów się na jazdę testową


Zadzwoń lub wypełnij formularz
i umów się na jazdę testową
już dziś!

 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane