Promocje serwisowe dla Twojego Peugeota

Serwis Peugeota - promocja sezonowa

Promocja sezonowa jesień 2023

Peugeot Serwis zadba o Twój samochód w okresie jesiennym.

Serwis Peugeot Tychy oraz Serwis Peugeot Bielsko Biała przygotował szereg ciekawych promocji aby profesjonalnie zadbać o stan techniczny Twojego samochodu przy jednocześnie korzystnych cenowo ofertach. W jesiennej promocji sezonowej oferujemy w specjalnych cenach:

  • Akumulatory Eurorepar – rabat 20%
  • Klocki i tarcze hamulcowe – rabat 20%
  • Filtry i pióra wycieraczek – rabat 20%
  • Amortyzatory i zestawy rozrządu – rabat 20%
  • Części fabrycznie regenerowane – rabat 20%
  • Akcesoria na jesień – rabat 15%

W ramach bieżącej promocji serwisy Peugeot Tychy i Peugeot Bielsko Biała zaprasza także do wykonania JESIENNEGO BILANSU AUTA już za 129 zł i przygotowanie się do nachodzącego sezonu zimowego.

Zapraszamy do kontaktu z serwisami Peugeot Tychy oraz Peugeot Bielsko Biała!

Promocja dotyczy samochodów marki Peugeot i obowiązuje od 11 września do 1 grudnia 2023.

Więcej informacji Więcej informacji w pliku PDF


Serwis Peugeota - koła zimowe i opony

Koła zimowe godne zaufania

Autoryzowany Serwis Peugeot zaprasza do zapoznania się ze specjalną ofertą promocyjną kół i opon zimowych.

Jesień to pora, w której należy przygotować się do trudnego sezonu zimowego. To także idealny moment na zakupy w korzystnej ofercie cenowej. Rozważ zakup jednego z oferowanych kompletów kół zimowych – zmontowanego z oryginalnych felg Peugeot oraz opon zimowych renomowanych producentów.

Kupując komplet kół zimowych wymianę w pojeździe otrzymujesz GRATIS.

Serwis Peugeot Tychy oraz Serwis Peugeot Bielsko Biała zaprasza na wymianę opon i kół na zimowe. Zachęcamy do wymiany już teraz nie czekając na pierwsze opady śniegu aby przygotować się do sezonu zimowego i skorzystać z bieżącej promocji serwisowej.

Tylko do 15 grudnia 2023 promocyjne ceny!

Wymiana opon i kół zimowych już od 110 zł

Oferujemy także możliwość przechowania kół i opon.

Nie lubisz oczekiwania w kolejkach zapraszamy do kontaktu z naszym Serwisem Peugeot Tychy i Serwisem Peugeot Bielsko Biała już dziś.

Peugeot - koła i opony zimowe

Więcej informacji Więcej informacji w pliku PDF


Peugeot - Serwis Dobrego Wieku

Serwis Dobrego Wieku

Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji w Serwisie Dobrego Wieku Peugeot Tychy oraz Peugeot Bielsko Biała dopasowanej do wieku Twojego auta.

Autoryzowany Serwis Peugeot oferuje program rabatowy dla samochodów 4-letnich i starszych, który pozwala na: profesjonalne serwisowanie samochodu w wieku od 4 lat przy równoczesnym zmniejszaniu kosztów wraz z rosnącym wiekiem pojazdu.

Peugeot - Serwis Dobrego Wieku

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Nasz Serwis Peugeot Tychy oraz Serwis Peugeot Bielsko Biała stawia na solidność, rzetelność i najwyższą jakość świadczonych usług. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz drobnej naprawy, wymiany części czy przeglądu technicznego, możesz być pewien, że Twój samochód zostanie obsłużony profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.

Dodatkowo, nasze serwisy Peugeot Tychy Peugeot Bielsko Biała gwarantuje szybką realizację usług, eliminując niepotrzebne opóźnienia. Doceniamy Twój cenny czas i staramy się, abyś mógł wrócić na drogę jak najszybciej, bez utraty komfortu i jakości użytkowania.

Zaufaj ekspertom i oddaj swoje auto w ręce specjalistów. Serwis samochodowy to nasza specjalizacja, a marka Peugeot to nasza pasja. Skorzystaj z naszych usług i doświadczenia już dziś, w tym również przeglądów okresowych, które pomogą utrzymać Twój samochód w doskonałej kondycji na lata.

Szczegóły informacji o promocjach serwisu Peugeot Tychy, Peugeot Bielsko Biała udzielą nasi doradcy serwisowi.

Rabaty z programu Serwisu Dobrego Wieku nie łączą się z innymi akcjami promocyjnymi i są kierowane do klientów indywidualnych oraz a także do osób prowadzących tzw. jednoosobową działalność gospodarczą.

Więcej informacji Więcej informacji w pliku PDF 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane