Jeep Gladiator

Jeep Gladiator to pickup terenowy, który łączy w sobie wspaniałe osiągi off-road z unikalnym stylem i innowacyjnymi funkcjami. To idealna opcja dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, którzy cenią sobie wygodę i niezawodność podczas wypraw terenowych.

Jeep Gladiator - auta dostępne od ręki

JEEP GLADIATOR 3.0 V6 OVERLAND

Paliwo: Olej napędowy
Automatyczna skrzynia biegów
Nr oferty: 2960 / SO5648X

RATA OD: 4 038,- zł netto

CENA W ZŁ:
349 900,-

CENA KATALOGOWA:
401 500,-

KORZYŚĆ:
51 600,- zł

Zobacz samochód


Jeep Gladiator- auta dostępne od ręki


Jeep Gladiator - jazda testowa

Czy ciekawi Cię, jak Jeep radzi sobie na trasie, w terenie lub w mieście? A może chcesz doświadczyć mocy jego silnika? Zapewniamy Cię, że podczas jazdy testowej Jeepem odkryjesz wszystkie aspekty tego wyjątkowego samochodu. Nasz wyszkolony personel zapewni Ci profesjonalne wsparcie i przeprowadzi Cię przez wszystkie cechy i funkcje Jeepa. Przekonasz się o wygodzie wnętrza, zaawansowanych technologiach, a także o bezpieczeństwie i stabilności tego pojazdu. Nie czekaj dłużej! Zadzwoń lub wypełnij formularz na dole strony i doświadcz emocji jazdy próbnej samochodem Jeep Gladiator.

Umów się na jazdę testową


Zadzwoń lub wypełnij formularz
i umów się na jazdę testową
już dziś!

 

Jeep Gladiator- ceny

Jeep Gladiator

Cena od 328 000 zł brutto

Rata od 4 038 zł netto / m-c

Pobierz cennik jako PDF Cennik - Jeep Gladiator 2023 Pobierz cennik jako PDF Cennik - Jeep Gladiator FarOut 2023

Jeep Gladiator - konfigurator

Konfigurator - Jeep Gladiator

Użyj konfiguratora.
Dopasuj samochód do swoich upodobań!

Przejdź do konfiguratora

 

Kultowy pick-up niezmiennie zachwyca swoją solidnością i praktycznością wykonania. Wzbogacony o nowoczesne rozwiązania jest idealnym autem do zadań specjalnych.

 

Jeep Gladiator

Doskonałe możliwości terenowe - Jeep Gladiator jest wyposażony w napęd 4x4 z reduktorem i opony typu mud-terrain, co umożliwia bezproblemową jazdę po trudnym terenie.

 

Jeep Gladiator

Unikalny styl Jeep Gladiator - Pickup terenowy wyróżnia się oryginalnym kolorem, grillem oraz aluminiowymi felgami o rozmiarze 18 cali.

 

Jeep Gladiator

Potężny silnik Jeep Gladiator - Pickup terenowy jest napędzany przez mocny 3- litrowy silnik Turbo Diesel V6 który generuje moc 264 koni mechanicznych i moment obrotowy wynoszący 600 NM przy 8 stopniowej skrzyni biegów.

 

Jeep Gladiator

Wygodne wnętrze Jeep Gladiator -Wewnątrz kabiny kierowcy znajduje się skórzana tapicerka z kontrastowymi przeszyciami, a także nowoczesny system multimedialny z ekranem dotykowym o przekątnej 8,4 cala.

 

Jeep Gladiator

Bezpieczeństwo - Jeep Gladiator posiada aż 65 aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa , m.in. monitorowanie martwego pola, adaptacyjny tempomat czy system ostrzegania o najeżdżaniu na poprzedzający pojazd.

 

Jeep Gladiator - przestrzeń ładunkowa

Przestrzeń ładunkowa - pojemność skrzyni ładunkowej Jeepa Gladiatora wynosi 1005 litrów, a jej wymiary to: długość 153,1 cm, szerokość 144,2 cm, wysokość 44,5 cm.

 

Jeep Gladiator

Jeep Gladiator to pickup terenowy, który wyróżnia się doskonałymi możliwościami off-road, unikalnym stylem, innowacyjnymi funkcjami oraz potężnym silnikiem. Jest to idealna opcja dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, którzy cenią sobie nie tylko wygodę, ale także oryginalny design i wyjątkową jakość.

 

Jeep Gladiator - zdjęcia

 

Jeep Gladiator - dane techniczne

Wymiary - Jeep Gladiator

Umów się na jazdę testową


Zadzwoń lub wypełnij formularz
i umów się na jazdę testową
już dziś!

 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane