Serwis Jeep

Autoryzowany Serwis Jeep w Sosnowcu i Bielsku-Białej

Serwis Jeep Sosnowiec

Al. Zagłębia Dąbrowskiego 19

41-219 Sosnowiec

SOSNOWIEC: 32 428 55 55

Serwis Jeep Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158

43-300 Bielsko-Biała

BIELSKO-BIAŁA: 33 827 10 50

Godziny otwarcia serwisu Jeepa w Sosnowcu

Serwis Jeepa

Serwis

poniedziałek-piątek: 8.00 - 17.00

sobota: nieczynne

Jeep - Naprawy powypadkowe

Naprawy powypadkowe

poniedziałek-piątek: 8.00 - 16.00

sobota: nieczynne

Jeep - Części zamienne

Części zamienne

poniedziałek-piątek: 8.00 - 16.00

sobota: nieczynne


Witaj w autoryzowanym serwisie Jeep, specjalnie dedykowanym miejscu dla naprawy Twojego auta! Nasz serwis oferuje kompleksowe rozwiązania zapewniające długie użytkowanie Twojego samochodu.

Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, a także firmy do skorzystania z usług naszych doświadczonych specjalistów. Możesz liczyć na fachowe doradztwo i usługę o najwyższej jakości.

W ofercie serwisowanie aut w ramach gwarancji, a także serwis pogwarancyjny, naprawy lakiernicze i blacharskie. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny pozwalający na szybką identyfikację problemu i narzędzia do jego sprawnego naprawienia. Nasz serwis korzysta z oryginalnych części marki Jeep, możesz więc liczyć na usługę na najwyższym poziomie.

W naszym serwisie wymienisz także opony w ramach akcji sezonowej lub sprawdzisz klimatyzację przed podróżą. Możesz skorzystać z licznych promocji i specjalnych ofert dedykowanych dla klientów serwisu marki Jeep.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i umów wizytę już dziś! Zapraszamy do serwisów Jeepa w Sosnowcu i Bielsko-Białej.

 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane