Jeep Renegade

Jeep Renegade to mały crossover SUV produkowany przez markę Jeep, który wprowadzony został na rynek w 2014 roku. Samochód charakteryzuje się wyrazistym i niepowtarzalnym wyglądem, który nawiązuje do historycznych modeli Jeepa, a jednocześnie oferuje wiele nowoczesnych technologii.

Jeep Renegade - auta dostępne od ręki

JEEP RENEGADE e-Hybrid LIMITED MHEV 1.5 GSE 130KM

Paliwo:Hybrydowy
Skrzynia biegów:Automatyczna skrzynia biegów
Nr oferty:3031 / PPP28409

CENA W ZŁ:
139 900,-

CENA KATALOGOWA:
160 030,-

KORZYŚĆ:
20 130,- zł

Zobacz samochód

JEEP RENEGADE e-Hybrid MY24-ALTITUDE MHEV T4 Turbo 130KM DCT7

Paliwo:Hybrydowy
Skrzynia biegów:Automatyczna skrzynia biegów
Nr oferty:3355 / RPP79783

RATA OD: 672,- zł netto

CENA W ZŁ:
148 000,-

CENA KATALOGOWA:
156 630,-

KORZYŚĆ:
8 630,- zł

Zobacz samochód

JEEP RENEGADE e-Hybrid MY24-ALTITUDE MHEV T4 Turbo 130KM DCT7

Paliwo:Hybrydowy
Skrzynia biegów:Automatyczna skrzynia biegów
Nr oferty:3356 / RPP81323

RATA OD: 672,- zł netto

CENA W ZŁ:
148 000,-

CENA KATALOGOWA:
156 630,-

KORZYŚĆ:
8 630,- zł

Zobacz samochód


Jeep Renegade- auta dostępne od ręki


Jeep Renegade - jazda testowa

Czy ciekawi Cię, jak Jeep radzi sobie na trasie, w terenie lub w mieście? A może chcesz doświadczyć mocy jego silnika? Zapewniamy Cię, że podczas jazdy testowej Jeepem odkryjesz wszystkie aspekty tego wyjątkowego samochodu. Nasz wyszkolony personel zapewni Ci profesjonalne wsparcie i przeprowadzi Cię przez wszystkie cechy i funkcje Jeepa. Przekonasz się o wygodzie wnętrza, zaawansowanych technologiach, a także o bezpieczeństwie i stabilności tego pojazdu. Nie czekaj dłużej! Zadzwoń lub wypełnij formularz na dole strony i doświadcz emocji jazdy próbnej samochodem Jeep Renegade.

Umów się na jazdę testową


Zadzwoń lub wypełnij formularz
i umów się na jazdę testową
już dziś!

 

Jeep Renegade - konfigurator

Konfigurator - Jeep Renegade

Użyj konfiguratora.
Dopasuj samochód do swoich upodobań!

Przejdź do konfiguratora

 

Jeep Renegade posiada napęd na cztery koła, duży prześwit i skuteczne systemy kontroli trakcji, co pozwala na poruszanie się po trudnym terenie. Samochód oferuje także wiele opcji personalizacji, które pozwalają na dostosowanie go do indywidualnych preferencji.

 

Jeep Renegade - Wygląd

Wygląd - Jeep Renegade ma charakterystyczny, niepowtarzalny styl, który nawiązuje do historycznych modeli Jeepa, takich jak Wrangler czy Cherokee. Samochód posiada wyrazistą sylwetkę, a także wyróżniające się, okrągłe reflektory oraz siatkę chłodnicy w kształcie siedmiu szczelin.

 

Jeep Renegade - Terenowe zdolności

Terenowe zdolności - Jeep to marka, która słynie z samochodów terenowych, a Renegade nie jest tu wyjątkiem. Mimo że to niewielki samochód, oferuje on napęd na cztery koła, duży prześwit i skuteczne systemy kontroli trakcji, co pozwala na poruszanie się po trudnym terenie.

 

Technologia - Jeep Renegade

Technologia - Jeep Renegade jest wyposażony w wiele nowoczesnych technologii, takich jak system multimedialny z dotykowym ekranem, nawigację GPS, system nagłośnienia firmy Beats, kamery cofania, system monitorowania martwego pola, system zapobiegania kolizjom oraz system rozpoznawania znaków drogowych.

 

Bezpieczeństwo - Jeep Renegade 4xe Plug-in Hybrid jest wyposażony w ponad 60 systemów aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa. Są to m.in.: system ostrzegania przed kolizją, awaryjne hamowanie, asystent pasa ruchu, monitorowanie martwego pola.

 

Jeep Renegade - wygląd zewnętrzny

Jeep Renegade łączy tradycyjny układ 4x4 z silnikiem elektrycznym. Dzięki temu auto ma lepsze osiągi, pozwala na komfortową podróż przy jednoczesnym niższym poziomie zużycia paliwa i emisji spalin.

 

Jeep Renegade - zdjęcia

 

Jeep Renegade - dane techniczne

Wymiary - Jeep Renegade

Umów się na jazdę testową


Zadzwoń lub wypełnij formularz
i umów się na jazdę testową
już dziś!

 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane