Jeep Wrangler

Jeep Wrangler 4xe Plug-in Hybrid to połączenie doskonałych osiągów, innowacyjnej technologii i terenowych umiejętności, które sprawiają, że jest to doskonały wybór dla miłośników jazdy po bezdrożach i ekologicznego stylu życia.

Jeep Wrangler - auta dostępne od ręki

JEEP WRANGLER ICE MY24 SAHARA GME 2.0

Paliwo:Benzyna
Skrzynia biegów:Automatyczna skrzynia biegów
Nr oferty:3010 /

CENA W ZŁ:
325 850,-

Zobacz samochód

JEEP WRANGLER ICE MY24 SAHARA GME 2.0

Paliwo:Benzyna
Skrzynia biegów:Automatyczna skrzynia biegów
Nr oferty:3012 /

CENA W ZŁ:
330 950,-

Zobacz samochód


Jeep Wrangler- auta dostępne od ręki


Jeep Wrangler - jazda testowa

Czy ciekawi Cię, jak Jeep radzi sobie na trasie, w terenie lub w mieście? A może chcesz doświadczyć mocy jego silnika? Zapewniamy Cię, że podczas jazdy testowej Jeepem odkryjesz wszystkie aspekty tego wyjątkowego samochodu. Nasz wyszkolony personel zapewni Ci profesjonalne wsparcie i przeprowadzi Cię przez wszystkie cechy i funkcje Jeepa. Przekonasz się o wygodzie wnętrza, zaawansowanych technologiach, a także o bezpieczeństwie i stabilności tego pojazdu. Nie czekaj dłużej! Zadzwoń lub wypełnij formularz na dole strony i doświadcz emocji jazdy próbnej samochodem Jeep Wrangler.

Umów się na jazdę testową


Zadzwoń lub wypełnij formularz
i umów się na jazdę testową
już dziś!

 

Jeep Wrangler- ceny

Jeep Wrangler - Ceny

od 325 200 zł brutto

Pobierz cennik jako PDF Cennik - Jeep Wrangler 2023 Pobierz cennik jako PDF Cennik - Jeep Wrangler PHEV 2023

Jeep Wrangler - konfigurator

Konfigurator - Jeep Wrangler

Użyj konfiguratora.
Dopasuj samochód do swoich upodobań!

Przejdź do konfiguratora

 

Jeep Wrangler 4xe Plug-in Hybrid to połączenie innowacyjnej technologii, terenowych umiejętności i doskonałych osiągów, które sprawiają, że jest to niezwykle wszechstronny i atrakcyjny samochód dla osób ceniących sobie nie tylko szybką jazdę, ale także ekologię i przygodę w terenie.

 

Jeep Wrangler - Hybrydowy napęd

Hybrydowy napęd: Jeep Wrangler 4xe jest hybrydowym plug-inem, który łączy moc silnika benzynowego i dwóch silników elektrycznych, co zapewnia doskonałe osiągi i jednocześnie oszczędność paliwa i emisję CO2.

 

Jeep Wrangler

Terenowe umiejętności: Jeep Wrangler 4xe to nie tylko hybryda, ale również bardzo wytrzymały i wszechstronny samochód terenowy, wyposażony w zaawansowane systemy napędowe i specjalne opony terenowe, które pozwalają na pokonywanie trudnych przeszkód w terenie.

 

Jeep Wrangler

Personalizacja: Jeep Wrangler 4xe oferuje szeroki zakres dostosowania i personalizacji, dzięki czemu można go dopasować do indywidualnych preferencji i potrzeb, w tym wyboru nadwozia, kolorów, wyposażenia i dodatków.

 

Jeep Wrangler

Bezpieczeństwo: Jeep Wrangler 4xe jest wyposażony w wiele systemów bezpieczeństwa i asystujących kierowcy, takich jak systemy kontroli trakcji, stabilizacji toru jazdy, oraz kamery i czujniki parkowania.

 

Jeep Wrangler

Komfort: Jeep Wrangler 4xe oferuje również wiele funkcji, które zapewniają komfort jazdy, takie jak system klimatyzacji, nagłośnienie premium, elektrycznie sterowane fotele i wiele innych.

 

Jeep Wrangler - zdjęcia

 

Jeep Wrangler - dane techniczne

Wymiary - Jeep Wrangler

Umów się na jazdę testową


Zadzwoń lub wypełnij formularz
i umów się na jazdę testową
już dziś!

 

Formularz kontaktowy

Imię*:

Nazwisko*:

E-mail*:

Telefon*:

Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer

*pole wymagane