Aktualności


Prawidłowo działająca klimatyzacja to nie tylko wygoda, ale także bezpieczeństwo jazdy. Podczas upałów, chłodniejsze powietrze w samochodzie powoduje mniejsze zmęczenie i większą koncentrację kierowcy. Lato zbliża się wielkimi krokami także najwyższy czas, aby zadbać o klimatyzację w samochodzie. Na co zwrócić uwagę, aby mieć pewność bezawaryjnego i komfortowego dojazdu do celu?

Oznakami niesprawnie działającej klimatyzacji jest jej słaba wydajność oraz zwiększenie poziomu hałasu płynącego z nadmuchów. Innym wyraźnym sygnałem jest nieprzyjemny zapach, który wydobywa się z nawiewów po włączeniu klimatyzacji. Tych znaków nie należy lekceważyć, mają one znaczenie nie tylko dla bezpieczeństwa, ale także zdrowia. Jeśli się pojawią, warto odwiedzić serwis MW Auto i skorzystać z przygotowanych przez nas promocji.

Podstawą jest przegląd klimatyzacji wraz ze sprawdzeniem szczelności układu i uzupełnieniem czynnika chłodzącego*. Średnio w ciągu roku ubywa od 10 do 15% czynnika chłodzącego, co powoduje spadek wydajności całego układu chłodzenia.

W obowiązującej aktualnie promocji w serwisach MW Auto przegląd klimatyzacji można wykonać w promocyjnej cenie 150 zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest wykonanie jeszcze innej usługi serwisowej w salonie podczas tej samej wizyty.

Kolejną usługą w ofercie jest dezynfekcja klimatyzacji metodą ozonowania. Utrzymanie czystości klimatyzacji powinno być ważne dla wszystkich osób dbających o zdrowie, zwłaszcza posiadających małe dzieci lub alergików. Dlatego istotne jest odgrzybianie klimatyzacji, aby nie dopuścić do rozwoju grzybów i pleśni.

Dla bardziej zanieczyszczonych układów klimatyzacji polecamy dezynfekcję metodą biologiczną, która poradzi sobie z najbardziej uciążliwymi drobnoustrojami oraz zapachami.

Więcej na ten temat na stronie poświęconej promocji: SERWIS/Promocje serwisowe/SERWIS KLIMATYZACJI

 

Zapraszamy do serwisów MW Auto w Mikołowie, Tychach, Sosnowcu, Gliwicach, Oświęcimiu i Bielsku Białej.

 

*uzupełniany czynnik płatny dodatkowo.