Części zamienne


Sklep online

Akumulatory

Oryginalne akumulatory Opla są bezobsługowe, nie wymagają dodawania wody. Zostały zaprojektowane z myślą o wydajnej pracy w zróżnicowanych warunkach, w tym równiez podczas mrozów i krótkiej podróży. Akumulatory wyposażone są w m. in. zintegrowany wskaźnik naładowania oraz specjalną konstrukcję wielka zabezpieczającą przed wylaniem elektrolitu.b Technologia Ca/Ca wykorzystuje stopy metali szlachetnych dla większych zdolności magazynowania energii i ochrony przed korozją. Zoptymalizowana geometria ogniw umożliwia równiez lepszy przepływ prądu.

 

Wycieraczki

Oryginalne wycieraczki Opla wykorzystują najnowszą technologię. Płaska, bezprzegubowa, bezramkowa konstrukcja ze zintegrowanymi spoilerami i odpowiednim dociskiem do szyby zapewnia imponującą skuteczność i ograniczają poziom generowania hałasu. W parze ze zwiększoną kulturą pracy z dużą częśtotliwością idzie niezawodne działanie w okresie zimowym dzięki wyeliminowaniu elementów podatnych na przymarzanie. Wycieraczki wykonane są z kauczuku ze specjalną gładka powłoką i dostosowywane są do poszczególnych modeli Opla. Zintegrowane spojlery i wstępnie zamocowane adaptery ułatwiają instalację. Ze względów bezpieczeństwa zalecamy wymiane piór wycieraczek przynajmniej raz w roku.

 

Tarcze Hamulcowe

Oryginalne tarcze hamulcowe Opla zostały zaprojektowane z myślą o największej możliwej skuteczności i najkrótszej drodze hamowania. Produkowane sa dla konkretnego modelu Opla i gruntownie testowane, tak aby zagwarantować idealne dopasowanie i maksymalna trwałość. Nasze tarcze wyróżnia wysoka jakośc wykonania: gładka, odbijająca światła powierzchnia ogranicza ścieranie klocków i hałas, a cała konstrukcja jest świetnie zabezpieczona przed korozją. Tarcze hamulcowe nalezy zawsze wymieniać parami ( komplet dla przedniej i tylnej osi).

 

Klocki Hamulcowe

Oryginalne klocki hamulcowe Opla zaprojektowane zostały osobno dla poszczególnych modeli Opla i spełniają najwyższe standardy jakości, skuteczności i bezpieczeństwa. W połączeniu z oryginalnymi tarczami hamulcowymi zapewniają maksymalną trwałość. Wszystkie części zatwierdzone są przez dział inżynierii i odpowiadają najnowszej specyfikacji technicznej i wymogom dotyczącym jakości. Klocki hamulcowe należy zawsze wymieniac parami.

 

Filtry

Oryginalne filtry kabinowe zwiększają bezpieczeństwo jazdy, ograniczając zjawisko zaparowywania szyb. Ponadto chronią układ kliamtyzacji i ogrzewania przed zanieczyszczeniami, zapobiegając jego przedwczesnemu zużyciu. Opel zaleca wymiane filtra kabinowego przynajmniej raz w roku.

Sklep online

 


 

Oryginalne Części Opla objęte są jednoroczną odpowiedzialności producenta za wady materiałowe i wykonawcze produktu, za wyjątkiem akumulatorów, amortyzatorów i elementów układu wydechowego objętych dwuletnią odpowiedzialności producenta za wady materiałowe i wykonawcze produktu.

Formularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz dział*:
Wybierz lokalizację*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW Auto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW Auto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW Auto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW Auto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane