Opel MW Auto
Sprzedaż i serwis samochodów Opel
Opel MW Auto

Opel MW Auto

Autoryzowany dealer firmy Opel

O firmie MW Auto

KADEA (Kaufhaus des Autos) jest jednym z największych dostawców artykułów motoryzacyjnych w Berlinie i obecnie znajduje się w czterech lokalizacjach. Obok głównego oddziału KADEA Tempelhof przy Bessemerstraße, KADEA Köpenick przy Lindenstraße, KADEA Wilmersdorf przy Seesener Straße, KADEA Neukölln przy Buschkrugallee jest kolejnym oddziałem z atrakcyjną ofertą handlową i serwisową. Dzięki ogromnej różnorodności modeli i najnowocześniejszym usługom KADEA oferuje berlińczykom wszystko, co związane z motoryzacją, pod jednym dachem.
Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

MW MuchaAuto sp. z o.o. jest największym dealerem Opla w Polsce i obecnie znajduje się w sześciu lokalizacjach: Bielsko-Biała, Gliwice, Mikołów, Oświęcim, Sosnowiec, Tychy.

Każdy z oddziałów firmy MW MuchaAuto sp. z o.o. wyróżnia się atrakcyjną ofertą handlową i serwisową. Dzięki ogromnej różnorodności modeli marki Opel i najnowocześniejszym usługom, MW MuchaAuto sp. z o.o. oferuje wszystko, co związane z motoryzacją pod jednym dachem.
Salony MW MuchaAuto sp. z o.o. oferują odwiedzającycm możliwość porównania na miejscu ofert nowych samochodów marki Opel w najlepszych cenach. Możliwe jest także odbycie jazdy próbnej wybranym modelem. Ofertę nowych samochodów osobowych uzupełnia ogromny wybór pojazdów używanych. Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom diagnostycznym i naprawczym, a także wysoko wykwalifikowanemu i doświadczonemu personelowi, zapewniamy najwyższą jakość usług serwisowych, zarówno z zakresu serwisu mechanicznego (gwarancyjnego i pogwarancyjnego), jak i napraw blacharsko-lakierniczych. Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych. Zachęcamy także do skorzystania z bogatej oferty wieloletnich pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.
Firma MW MuchaAuto sp. z o.o. powstała dzięki połączniu dwóch znaczących dealerów Opla - Opel Mucha i Opel Wawrosz. Dzięki fuzji oferujemy najwyższą jakość i ułatwiony dostęp do świadczonych usług w sześciu lokalizacjach w południowej Polsce.

Zapraszamy do wizyty w salonach MW MuchaAuto sp. z o.o.

 


PLAN PODZIAŁUFormularz kontaktowy

W celu wysłania do nas zapytania lub informacji prosimy wypełnić formularz kontaktowy

Imię*:
Nazwisko*:
Firma:
E-mail*:
Telefon*:
Wybierz dział*:
Wybierz lokalizację*:
VIN pojazdu:
Wiadomość*:

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez MW MuchaAuto sp. z o.o.
Zasady przetwarzania oraz informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień wraz z naszymi danymi kontaktowymi znajdują się w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MW MuchaAuto sp. z o.o. z siedzibą w 43-190 Mikołów ul. Katowicka 59 w celu odpowiedzi na przesłane zgłoszenie

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MW MuchaAuto sp. z o.o. informacji marketingowej aktualnych promocji, wyprzedaży środkami komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 roku, nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od MW MuchaAuto sp. z o.o.. informacji handlowych w powyższym zakresie, w którym zostały wyrażone przeze mnie zgody, poprzez końcowe urządzenia telekomunikacyjne, a w przypadku wyboru elektronicznej formy komunikacji (e-mail lub SMS/MMS), także z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16.07.2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 roku nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).

 
proszę wpisać numer
  
*pole wymagane

 

Jazda testowa
Dowiedz się więcej

MW MuchaAuto sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Marki Opel


Gliwice

ul. Tarnogórska 188a
44-105 Gliwice
woj. śląskie

SALON GLIWICE


Oświęcim

ul. Krakowska 21
32-600 Oświęcim
woj. małopolskie

SALON OŚWIĘCIM


Mikołów

ul. Katowicka 59
43-190 Mikołów
woj. śląskie

SALON MIKOŁÓW


Tychy

ul. Beskidzka 51
43-100 Tychy
woj. śląskie

SALON TYCHY


Sosnowiec

Al. Zaglebia Dabrowskiego 19
41-219 Sosnowiec
woj. śląskie

SALON SOSNOWIEC


Bielsko-Biała

ul. Warszawska 158
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie

SALON BIELSKO-BIAŁA


 

Modele:

Corsa   |   Astra   |   Insignia   |   Crossland   |   Grandland