O FIRMIE MW AUTO

MW Auto sp. z o.o. jest największym dealerem Opla w Polsce i obecnie prowadzi sprzedaż i serwis samochodów w sześciu lokalizacjach: Bielsko-Biała, Tarnowskie Góry, Mikołów, Oświęcim, Sosnowiec, Tychy.

MW Auto sp. z o.o. to także autoryzowany dealer czterech renomowanych marek samochodowych: Citroen, Jeep, Peugeot i Fiat. Nasze oddziały oferują kompleksową obsługę i szeroki wybór modeli tych znanych producentów.

Każdy z oddziałów firmy MW Auto sp. z o.o. wyróżnia się atrakcyjną ofertą handlową i serwisową. Dzięki ogromnej różnorodności modeli i najnowocześniejszym usługom, MW Auto sp. z o.o. oferuje wszystko, co związane z motoryzacją pod jednym dachem.

Salony MW Auto sp. z o.o. oferują odwiedzającym możliwość porównania na miejscu ofert nowych samochodów marki Opel, Jeep, Citroen, Peugeot i Fiat w najlepszych cenach. Możliwe jest także odbycie jazdy próbnej wybranym modelem. Ofertę nowych samochodów osobowych uzupełnia ogromny wybór pojazdów używanych. Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom diagnostycznym i naprawczym, a także wysoko wykwalifikowanemu i doświadczonemu personelowi, zapewniamy najwyższą jakość usług serwisowych, zarówno z zakresu serwisu mechanicznego (gwarancyjnego i pogwarancyjnego), jak i napraw blacharsko-lakierniczych. Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych. Zachęcamy także do skorzystania z bogatej oferty wieloletnich pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.

Firma MW Auto sp. z o.o. powstała dzięki połączniu dwóch znaczących dealerów Opla - Opel Mucha i Opel Wawrosz. Dzięki fuzji oferujemy najwyższą jakość i ułatwiony dostęp do świadczonych usług w sześciu lokalizacjach w południowej Polsce.

Citroen Mikołów zapewnia możliwość przeprowadzenia jazdy testowej wybranymi modelami marki Citroen. Dzięki temu nasi klienci mogą osobiście doświadczyć wyjątkowego komfortu, innowacyjnego designu i doskonałej wydajności oferowanej przez samochody Citroen.

Jeep Sosnowiec oraz Jeep Bielsko Biała zapewnia szeroki wybór modeli marki Jeep, które wyróżniają się nie tylko wyjątkowym designem, ale także niezrównanymi osiągami terenowymi i komfortem jazdy. Nasz zespół doświadczonych specjalistów służy pomocą na każdym etapie procesu zakupowego, zapewniając profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście, aby znaleźć idealny samochód spełniający Twoje oczekiwania.

Peugeot Tychy oraz Peugeot Bielsko Biała oferuje doskonałe samochody marki Peugeot wyróżniające się nowoczesnym wyglądem i doskonałą jakością. Marka dzięki zastosowaniu wielu nowatorskich i kreatywnych rozwiązań sprawia iż zyskuję coraz większe grono zadowolonych klientów. Nasz zespół specjalistów zapewnia profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście aby dopasować samochód idealny dla Ciebie.

Alfa Romeo Bielsko Biała zapewnia możliwość poznania, przetestowania samochodów i zakupu samochodów stworzonych w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Samochody marki Alfa Romeo to włoska ikona światowej motoryzacji która we współpracy z Maserati zapewnia sportowe osiągi, a technologia i elegancja pobudza wyobraźnię wywołując przyspieszone bicie serca. Nasz zespół zaoferuje samochód idealny dla Ciebie.

Fiat Bielsko Biała zapewnia możliwość przeprowadzenia jazdy testowej wybranymi modelami marki Fiat. Kolejny rok marka jest liderem w Europie w klasie małych samochodów miejskich oraz dostawczych w ramach Fiat Professional. Nasi specjaliści pomogą spersonalizować i przygotować samochód dopasowany do Twoich potrzeb zarówno osobowy jak i dostawczy.

Zapraszamy do wizyty w salonach MW Auto sp. z o.o.