Aktualności


Salon znajduje się w miejscu Opla Asko przy ul. Gliwickiej 65 i stanowi kontynuację obecności marki Opel w Tarnowskich Górach. Firma Asko po 23 latach zakończyła swoją działalność motoryzacyjną powierzając swoich klientów i wieloletnie budowanie pozycji marki w swoim rejonie firmie Opel MW Auto.

Zarówno Asko, jak i MW Auto (dawniej Opel Mucha i Opel Wawrosz) to firmy rodzinne, znani i cenieni na lokalnych rynkach wieloletni dealerzy marki Opel.

Przez ponad 20 lat funkcjonowania na rynku zdobyły szerokie grono zadowolonych klientów oraz wiele nagród, w tym prestiżowe tytuły Dealera Roku marki Opel.

Lokalizacja w Tarnowskich Górach będzie prowadzić działalność w zakresie sprzedaży nowych samochodów marki Opel oraz skupu i sprzedaży aut używanych wszystkich marek. Nowy salon zapewni także kompleksową usługę w zakresie finansowania oraz ubezpieczeń komunikacyjnych. Oprócz sprzedaży samochodów salon posiada także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne zapewniające rozpoznanie i naprawę każdej usterki w aucie.

Salon w Tarnowskich Górach zajmie się również kompleksowym wykonywaniem napraw blacharsko – lakierniczych w samochodach powypadkowych wszystkich marek. System rozliczeń bezgotówkowych oraz zgłoszenie szkody, a także oględziny pojazdu na terenie siedziby firmy to kolejne udogodnienia dla klienta. Dobrze zaopatrzony magazyn oraz sklep części zamiennych i akcesoriów umożliwią wykonywanie większości napraw praktycznie „od ręki”.

Obiekt blacharni – lakierni o powierzchni ponad 600 m2 to nowoczesny, wybudowany zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie lakiernictwa samochodowego obiekt tego typu. Wyposażony w najnowocześniejszą kabinę lakierniczą oraz podwójną strefę przygotowawczą oraz wiele innych urządzeń blacharsko – lakierniczych zapewni profesjonalną i szybką obsługę.

Nowa lokalizacja w Tarnowskich Górach to kolejny po Mikołowie, Tychach, Sosnowcu, Bielsku Białej, Oświęcimiu i Gliwicach  salon Opla MW Auto.

Dziękujemy poprzednim właścicielom oraz całemu zespołowi Opel Asko za ich wieloletnie zaangażowanie w budowanie świadomości marki Opel w regionie i jesteśmy pewni, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu będziemy godnie kontynuować tą tradycję.

Zapraszamy już dziś do Tarnowskich Gór!