Aktualności


Citroën jest obecny ponad 100 lat na rynku i od momentu powstania konsekwentnie realizuje cel, jakim jest upowszechnienie dostępu do samochodów. Mówienie o Citroënie, że jest marką popularną jest jak najbardziej na miejscu. Misją firmy jest podnoszenie jakości życia klientów, dlatego ich potrzeby są dla marki najlepszą inspiracją.

Citroën jest wierny swojemu DNA, w które wpisana jest ciągła innowacyjność - od pierwszego zaprezentowanego modelu do współczesnego AMI - elektrycznego pojazdu dostępnego dla każdego, który rewolucjonizuje postrzeganie mobilności.

A co wyróżnia jeszcze markę Citroën?

  • UNIKALNY, odważny design i który łączy wyjątkowość z minimalizmem
  • PERSONALIZACJA – niesamowite możliwości personalizacyjne, dostosowywania samochodów do potrzeb i gustu odbiorcy. Masz możliwość skonfigurowania wersji auta nie tylko pod względem nadwozia, ale także wnętrza, dachu i wyboru odpowiedniego koloru. Sam Citroën C3 ma aż 97 kombinacji wersji do wyboru!
  • PROGRAM CITROËN ADVANCED COMFORT®- jest jednym z kluczowych priorytetów w procesie projektowania samochodów Citroëna. To prawdziwy znak firmowy Marki. Podejście do komfortu definiują obecnie cztery filary innowacyjnego programu Citroën Advanced Comfort®: efekt kokonu, praktyczność, bezproblemowa eksploatacja i harmonia. 
  • UŻYTECZNA TECHNOLOGIA - samochody Citroëna wyposażone są w szereg technologii wspomagających kierowcę, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo. Marka oferuje również dostęp do licznych technologii komunikacyjnych, które ułatwiają podróżowanie i czynią je bezpieczniejszymi. Gama modeli Citroëna sukcesywnie wzbogacana jest o kolejne samochody elektryczne i hybrydy plug-in. 

Zapraszamy serdecznie do naszego nowego salonu Citroën w Mikołowie, przy ul. Katowickiej 59. Pierwsze auta dostępne od ręki są już w ofercie: Citroën C3 oraz nowy C5 AIRCROSS. Wkrótce pojawią się kolejne modele: C4 X, C5 AIRCROSS Plug-in Hybrid, E-C4 czy E-C4 X.

Mamy nadzieję, że oferta salonu w Mikołowie, który przez ponad 20 lat kojarzony był wyłącznie z marką Opel, spotka się z szerokim zainteresowaniem odbiorców marki Citroën.