Aktualności


IAA Mobility, jedno z największych wydarzeń na świecie poświęconych mobilności, a w tym roku Opel jest w samym epicentrum! Od 5 do 10 września 2023 roku nasza marka zaprezentuje w Monachium, czym jest zelektryfikowana i niesamowicie elektryzująca mobilność. Opel przygotował trzy światowe premiery. Te poruszające, elektryczne modele, które jednocześnie nie emitują żadnych szkodliwych substancji na poziomie lokalnym, oferują obiecujące perspektywy dla przyszłości marki.

Dzięki nowym modelom hybrydowym typu plug-in z serii GSe, Opel pokazuje, jak radość z dynamicznej jazdy może być połączona z odpowiedzialnością. To jest dopiero początek naszej drogi. Do roku 2028 marka Opel zamierza stać się w Europie marką w pełni elektryczną.

Wszyscy zainteresowani i zwiedzający IAA Mobility będą mieli okazję odkryć z bliska światowe premiery marki Opel w samym sercu Monachium, przy Ludwigstrasse, niedaleko Odeonsplatz. To właśnie tam zadebiutuje Opel Astra Sports Tourer Electric. Po raz pierwszy w swojej dziesięcioletniej historii sukcesów, bestseller klasy kompaktowej będzie miał napęd w pełni elektryczny, uzupełniając szeroką gamę wysoce wydajnych układów napędowych Astry. Oprócz tego, popularny mały samochód Opel Corsa Electric również zadebiutuje jako nowa wersja, oferując jeszcze większą moc i zasięg. Trzecia światowa premiera Opla podczas IAA Mobility na razie pozostaje tajemnicą. Jedyne, co możemy zdradzić to to, że Opel przedstawi inspirujące i wyraziste zobowiązanie dotyczące przyszłości! Więcej informacji już niedługo...

Aktualnie zapraszamy do naszych salonów Opel Bielsko-Biała, Opel Tychy, Opel Oświęcim, Opel Mikołów, Opel Sosnowiec oraz Opel Tarnowskie Góry na odbycie jazd demonstracyjnych naszymi elektrykami.

Skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty! Zaprasza Opel MW Auto.