Aktualności


Nowości w ofercie MW Auto: Elektryczny Fiat 600e

Elektryczny Fiat 600e, wyprodukowany w Polsce, jest drugim modelem wypuszczonym na rynek przez FCA Poland, w ramach planu rozwojowego fabryki ogłoszonego pod koniec 2020 r. Ten kompaktowy pojazd łączy w sobie włoską radość z życia z nieocenioną zwinnością jazdy, przestronnym wnętrzem i licznie systemami wspierającymi kierowcę. Bezemisyjny silnik o mocy 156 KM, oferuje zasięg ponad 600 km w cyklu miejskim WLTP, co pozwala cieszyć się neutralną dla otoczenia jazdą.

Fiat 600e to pełna innowacji propozycja w gamie Stellantis, doskonale wpisująca się w ambitny plan strategiczny firmy Dare Forward 2030. Jego celem jest transformacja Stellantis w firmę technologiczną o zerowej emisji dwutlenku węgla netto do 2038 r.

Auto zachwyca oryginalnym designem, interpretując na nowo linie historycznego modelu 600. Charakteryzuje go dynamiczne nadwozie, LED-owe oświetlenie i duże, 18-calowe koła. Dostępne są żywe kolory, inspirowane włoską przyrodą. Mimo kompaktowych rozmiarów, 600e oferuje przestronne wnętrze, co czyni go idealnym pojazdem dla rodzin.

Dostępne są dwie wersje modelu - (RED) i La Prima. Wersja (RED) powstała we współpracy z organizacją o tej samej nazwie, działającą na rzecz zwalczania pandemii. Z kolei La Prima łączy komfort, technologię i styl, oferując takie wyposażenie jak 18-calowe aluminiowe felgi, 64 kombinacje kolorystyczne oświetlenia ambient i inteligentny tunel środkowy z ładowarką bezprzewodową.

Fiat 600e posiada 156-konny silnik elektryczny, który oferuje imponujące przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 9 sekund. Bateria o pojemności 54 kWh zapewnia zasięg nawet ponad 600 km. Szybka ładowarka o mocy 100 kW pozwala naładować akumulator od 0 do 80% w zaledwie 30 minut.

Auto jest wyposażone w liczne funkcje, które umożliwiają bezpieczną i komfortową jazdę - adaptacyjny tempomat ACC, system awaryjnego hamowania z rozpoznawaniem pieszych i rowerzystów, system wykrywania pojazdów w martwym polu i czujniki parkowania 360°.

Produkowany w Polsce, Fiat 600e jest dostępny w cenie od 165 000 zł. Zapraszamy do naszych salonów, aby zapoznać się z ofertą.

Zobacz ofertę samochodów Fiat