Aktualności


Podwójne wyróżnienie dla Jeepa Avenger

Elektryczny SUV zdobywa tytuły i zasługuje na uznanie

MW Auto z dumą prezentuje najnowszą gwiazdę w swojej ofercie - w pełni elektryczny Jeep Avenger®. Ten kompaktowy SUV zdobył tytuł „Małego samochodu elektrycznego roku” w konkursie Company Car and Van Awards 2024 i został wybrany „Najlepszym miejskim samochodem elektrycznym” w 2023 roku przez AutoEV. Eksperci motoryzacyjni niezwykle cenią Jeepa Avengera za jego kompaktowe wymiary, nowoczesny wygląd i dynamikę na drodze. Oprócz tego, model ten może pochwalić się imponującym zasięgiem do 400 km na jednym ładowaniu.

Andrew Walker, redaktor magazynu „Company Car and Van”, określił Avengera jako model dodający blasku sektorowi małych samochodów elektrycznych. Bryan McMorran, dyrektor redakcyjny magazynu „AutoEV”, podkreślał jego idealne wymiary do wygodnej jazdy po mieście.

Jeep Avenger, dostępny w MW Auto, oferuje DNA marki Jeep w kompaktowym wydaniu oraz wyjątkowe połączenie możliwości, stylu, funkcjonalności i technologii. Zapraszamy do naszych salonów w całej Polsce, aby samemu przekonać się o unikalnych cechach tego modelu. Odkryj przyszłość motoryzacji z pełni elektrycznym Jeep Avenger® od MW Auto.

Andrew Walker, redaktor magazynu „Company Car and Van”, podsumował: "Jeep Avenger dodaje blasku sektorowi małych samochodów elektrycznych i zdobywa tytuł dla małego samochodu elektrycznego roku. Jego przyciągający wzrok wygląd zewnętrzny sprawia, że wyróżnia się on na tle innych pojazdów w swojej klasie, a uporządkowane, funkcjonalne wnętrze jest przestronne i pojemne."

Bryan McMorran, dyrektor redakcyjny magazynu „AutoEV”, podkreślił, że Avenger posiada idealne wymiary do wygodnej jazdy po mieście i jest niezwykle dynamicznym małym elektrycznym SUV-em. Jest to również dowód na to, że legendarny producent samochodów Jeep idzie z duchem czasu i elektryfikuje swoją gamę pojazdów, pozostając przy tym wiernym swojemu bogatemu dziedzictwu.

Kris Cholmondeley, dyrektor zarządzający marki Jeep w Wielkiej Brytanii, podkreślił, że nowy Avenger otwiera zupełnie nowy rozdział dla marki i jest dowodem na jej zaangażowanie w przyszłość. Już na samym początku model ten spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów, a firma nie może doczekać się, kiedy będą oni mogli poznać kolejną generację w pełni elektrycznych pojazdów marki Jeep.

Avenger jest już bogaty w tytuły i nagrody, w tym Europejski Samochód Roku 2023 (ECOTY) i Najlepszy Rodzinny SUV roku (WWCOTY). To kompaktowy SUV, który wyróżnia się nie tylko jakością usług, ale również wyjątkowym połączeniem możliwości, stylu i funkcjonalności. W pełni elektryczny napęd zapewnia do 400 km zasięgu według cyklu mieszanego WLTP, a także nowy 400-woltowy silnik elektryczny z mocą 156 KM i momentem obrotowym 260 Nm. Avenger jest teraz dostępny w różnych wersjach napędowych - pełni elektrycznej, hybrydowej lub benzynowej - dając klientom większą swobodę wyboru.

MW Auto jest zawsze gotowe, aby zapewnić swoim klientom najlepsze usługi i najwyższą jakość, a nowy Jeep Avenger to kolejny dowód na nasze zaangażowanie w dostarczanie najnowszych i najlepszych rozwiązań motoryzacyjnych. Zdobyte nagrody są tylko potwierdzeniem naszej pozycji lidera w branży i dają nam jeszcze większą motywację do ciągłego doskonalenia naszych usług dla klientów z całej Polski.

Zobacz Jeepy dostępne od ręki