Aktualności


Podium dla Opla Astry Electric - ADAC Ecotest 2023

Opel Astra Electric zajmuje czołowe miejsce w prestiżowym teście ekologicznym ADAC Ecotest 2023. Wiodący gracz na polu elektromobilności - Opel - potwierdza swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój.

W świecie motoryzacji coraz częściej mówi się o ekologicznych rozwiązaniach i samochodach elektrycznych. Wiodącym graczem na tym polu jest bez wątpienia Opel. Jego najnowsza propozycja - Opel Astra Electric - nie tylko spełnia oczekiwania związane z zrównoważonym rozwojem, ale również imponuje najnowocześniejszą technologią i wydajnością.

Podczas prestiżowego konkursu ADAC Ecotest 2023, Astra Electric zajęła trzecie miejsce spośród 94 zgłoszonych samochodów, co jest dowodem na to, jak dobrą pracę wykonali inżynierowie Opla. Wynik ten ustanawia Opel jako jedyną niemiecką markę w pierwszej dziesiątce, podkreślając jej zaangażowanie w promowanie elektromobilności na co dzień.

Opel Astra Electric, zdobywając 103 z 110 możliwych punktów, otrzymała najwyższą ocenę pięciu gwiazdek. Ten wyjątkowy wynik jest zasługą zarówno niskiej masy własnej, doskonałego zarządzania energią, jak i standardowo dostępnej pompy ciepła. Wszystkie te elementy przyczyniają się do zminimalizowania zużycia energii i emisji CO2.

Prawdziwym atutem samochodu jest jednak jego silnik elektryczny, który rozwija moc 115 kW/156 KM. Dzięki niemu i niskiej masie własnej, Astra Electric oferuje doskonałą dynamikę jazdy. Może pochwalić się zasięgiem do 418 km lokalnie bezemisyjnej jazdy oraz zużyciem zaledwie 14,8 kWh energii elektrycznej na 100 km.

Opel Astra Electric to nie tylko kolejny samochód elektryczny na rynku. To przede wszystkim propozycja dla tych, którzy szukają rozwiązań ekologicznych, ale nie chcą rezygnować z przyjemności z jazdy. To dowód na to, że zrównoważony rozwój i najnowsze technologie mogą iść w parze z doskonałymi osiągami i komfortem użytkowania.

Zachęcamy do kontaktu z nami i umówienia się na spotkanie w jednym z naszych salonów. Przekonajcie się sami, jak wiele ma do zaoferowania Opel Astra Electric.

Uwaga: Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

Zobacz Ople dostępne od ręki