Aktualności


Opel Vivaro i Movano - nowoczesne technologie i wydajność

MW Auto, renomowany dealer samochodowy i centrum usług, prezentuje najnowsze modele Opla, Vivaro i Movano, dostępne teraz w Polsce. Te zaawansowane technologicznie pojazdy dostawcze zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach flot i klientów biznesowych, oferując im wydajność, wszechstronność i komfort.

Opel Vivaro Electric, dostępny za 183 900 zł netto, oferuje do 350 km lokalnie bezemisyjnej jazdy (według WLTP2). Dla klientów szukających ekonomicznej alternatywy, Vivaro dostępny jest również w wersji z oszczędnym silnikiem Diesla za 123 400 zł netto. Z kolei, największy lekki samochód dostawczy Opla, Movano, dostępny jest z ceną początkową 128 413 zł netto.

Oba modele oferują zaawansowane technologie, które ułatwiają pracę kierowcom. Wyróżniają się systemami informacyjno-rozrywkowymi kompatybilnymi z Apple CarPlay i Android Auto, bezprzewodowym podłączeniem smartfona, ładowaniem indukcyjnym, a także bezkluczykowym zamykaniem i uruchamianiem samochodu. Vivaro posiada 18 najnowocześniejszych systemów wspomagania kierowcy, w tym system Dynamic Surround Vision, podczas gdy Movano oferuje aż 22 systemy wspomagania jazdy, umożliwiające zautomatyzowaną jazdę na poziomie 2.

MW Auto zaprasza wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tych najnowszych ofert. Z doświadczeniem i ekspertyzą, zapewniają najwyższą jakość usług, z modernym sprzętem i profesjonalnym personelem, a także centra sprzedaży i serwisowe w wielu miastach. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie.

Nowy Vivaro Electric i Movano Electric: przyszłość ekologicznych rozwiązań transportowych

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na pojazdy o niskiej emisji spalin, Opel wprowadził na rynek nowe modele elektryczne - Vivaro Electric i Movano Electric. Oba pojazdy oferują imponujący zasięg i szybkie ładowanie, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla klientów biznesowych szukających ekologicznych i wydajnych rozwiązań transportowych.

Należy jednak pamiętać, że podane ceny są cenami netto i nie uwzględniają ewentualnych dodatkowych opłat, takich jak koszty transakcyjne czy podatek VAT.

Nowy Vivaro jest wyposażony w ulepszony akumulator o pojemności 75 kWh, co umożliwia mu przejechanie do 350 kilometrów na jednym ładowaniu (według normy WLTP2). Jest to idealna opcja dla klientów, którzy potrzebują samochodu dostawczego do codziennych zadań w mieście. Natomiast dla tych, którzy potrzebują większej przestrzeni ładunkowej, dostępna jest wersja z akumulatorem o pojemności 50 kWh.

Movano Electric również oferuje imponujący zasięg - do 224 kilometrów (według normy WLTP2). Jest to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy potrzebują dużego i wydajnego samochodu dostawczego do dłuższych tras. Dzięki szybkiemu ładowaniu, pojazd może zostać naładowany w zaledwie kilka godzin.

Gama wariantów napędowych jest równie szeroka, jak w przypadku układu napędowego - nowy Opel Vivaro dostępny jest w dwóch różnych długościach nadwozia (4,98 m i 5,33 m), jako furgon, furgon z kabiną załogową oraz pojazd wielofunkcyjny (w Polsce dostępne są tylko furgon i furgon z kabiną załogową), a także w dwóch wysokościach dachu. W opcji jest również wybór między przednim a napędem na cztery koła.

Zobacz samochody dostawcze Opel