Aktualności


PEUGEOT Panoramic i-Cockpit® zdobywa prestiżowe wyróżnienie w plebiscycie Connected Car Award 2023

Nowy system PEUGEOT Panoramic i-Cockpit® zyskał uznanie czytelników magazynów AUTO BILD i COMPUTER BILD w Niemczech, zdobywając nagrodę w kategorii "Rozrywka". Laureaci plebiscytu zostaną zaprezentowani w wydaniach 50/23 AUTO BILD i 1/24 COMPUTER BILD.

Debiut nowego Panoramic i-Cockpit® miał miejsce w modelu PEUGEOT E-3008. Niniejszy system, wprowadzony w nowym modelu E-3008, zapewnia instynktowną, bezpieczną i komfortową jazdę. Zastosowany 21-calowy panoramiczny ekran o wysokiej rozdzielczości daje wrażenie uniesienia się nad deską rozdzielczą. W kabinie znajduje się również nowa, kompaktowa kierownica oraz konfigurowalne przełączniki (i-Toggles), które umożliwiają szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji.

Jérome Micheron, dyrektor ds. produktu PEUGEOT, skomentował: "PEUGEOT i-Cockpit®, który od dekady odnosi sukcesy i jest stale rozwijany, zdobył uznanie ponad 10 milionów zadowolonych klientów. Jeszcze nigdy nie przeszedł on tak gruntownej metamorfozy, która przenosi wrażenia użytkownika na zupełnie nowy poziom i pozwala czerpać przyjemność z instynktownej, bezpiecznej jazdy w przestronnym wnętrzu".

Plebiscyt Connected Car Award, organizowany przez AUTO BILD i COMPUTER BILD, przyznaje nagrody za dziesiąty raz. Czytelnicy autobild.de i COMPUTER BILD głosowali na najlepsze rozwiązania technologiczne, dostawców i producentów samochodów od 21 września do 22 października 2023 r. Nagrody są wręczane za innowacje w dziedzinie cyfrowej transformacji branży motoryzacyjnej.

Zobacz ofertę samochodów Peugeot