Aktualności


Alfa Romeo Milano - Premiera w Centrum Testowym Balocco

Włoska ikona motoryzacji, firma Alfa Romeo, zapowiada światowy debiut swojego najnowszego dzieła - Alfy Romeo Milano. Wielkie odsłonięcie zaplanowano na 10 kwietnia, co niewątpliwie wzbudza ogromne emocje wśród miłośników marki i entuzjastów motoryzacji.

Alfa Romeo - oferta i auta od ręki

Alfa Romeo Milano - Premiera

Ten przełomowy model rozwijany jest w samym sercu legendarnego toru testowego Balocco - miejscu, które stało się synonimem innowacji i doskonałości Alfa Romeo. Zespół najlepszych inżynierów włoskiego producenta, który w przeszłości pracował nad ikonami takimi jak 4C, 8C, Giulia i Stelvio Quadrifoglio czy Giulia GTA, obecnie skupia swoje umiejętności nad Milano i 33 Stradale.

Milano to więcej niż samochód - to manifest Alfa Romeo w kierunku 100% elektrycznej przyszłości, obejmujący najlepsze cechy, jakie marka ma do zaoferowania. Twórcy zapowiadają najlepsze własności jezdne i dynamikę, która wyznaczy nowe standardy w swojej klasie.

Znane nie tylko z nazwy, ale i z charakteru, Milano przechodzi ostatnie testy na torze Balocco. Pracami nad modelem dowodzi Stefano Cereda, inżynier z bogatym doświadczeniem, który wcześniej rozwijał pojazdy Giulia i Stelvio.

Do sfinalizowania projektu wykorzystywane są unikalne kompetencje inżynierów marki Alfa Romeo, którzy wcześniej tworzyli niezapomniane konstrukcje samochodów. Pod ich czujnym okiem odbywa się finalizacja testów zawieszenia oraz systemów, które mają zagwarantować niespotykaną dynamikę jazdy.

Nadzieje wiązane z Milano są wielkie. Jako samochód, który ma zadebiutować w elektrycznym portfolio Alfy Romeo, musi spełniać wysokie oczekiwania fanów marki. Podczas zbliżającego się wydarzenia w Mediolanie, które będzie można śledzić na żywo, światło dzienne ujrzy pojazd, który ma być kwintesencją sportowego ducha marki.

Alfa Romeo Milano - już niebawem w Mediolanie, Milano otworzy nowy rozdział w długiej i barwnej historii Alfa Romeo. Czekamy z niecierpliwością!

Alfa Romeo - oferta i auta od ręki