Aktualności


Jeep Grand Cherokee otrzymuje nagrodę "MotorWeek Drivers' Choice Award"

Jeep® Grand Cherokee wyznacza nowe standardy w kategorii SUV-ów, zdobywając po raz kolejny tytuł "Najlepszego SUV-a" w prestiżowym konkursie "MotorWeek Drivers' Choice Award". Tej wielokrotnie nagradzanej ikonie motoryzacji przyznano to wyróżnienie już drugi rok z rzędu, co świadczy o nieprzerwanym zaangażowaniu marki w dostarczanie pojazdów o niezrównanych możliwościach terenowych, oferujących jednocześnie wyrafinowaną dynamikę jazdy i szeroko dostępną gamę modeli. Grand Cherokee 4xe, wyposażony w hybrydowy układ napędowy plug-in, dostarcza imponujących 380 KM mocy i 637 Nm momentu obrotowego, a także oferuje do 51 km zasięgu w trybie całkowicie elektrycznym na ulicach miasta.

Jeep Grand Cherokee - cennik i oferta

Jeep Grand Cherokee

Grand Cherokee zdobywa tytuł "Najlepszego SUV-a" po raz drugi

Z wielką dumą przyjęliśmy fakt, że eksperci z "MotorWeek", najdłużej emitowanego programu motoryzacyjnego w USA, już po raz drugi docenili nasz model Grand Cherokee. W tegorocznej edycji konkursu "MotorWeek Drivers' Choice Award," nasz SUV został okrzyknięty najlepszym wyborem dla rodzin poszukujących przygody. Ta piąta generacja Grand Cherokee zaskakuje innowacyjnością, jak mało który model w historii Jeepa - z niespotykanymi wcześniej opcjami, takimi jak przedłużona wersja L czy zaawansowany napęd hybrydowy plug-in PHEV.

John Davis, twórca i gospodarz MotorWeek, podkreślił, że Grand Cherokee oferuje wszystko, czego nowoczesna rodzina pragnie. Jego zdaniem, nasz model jest teraz bardziej niż kiedykolwiek symbolem wolności i przygody połączonych z nowoczesną technologią i szacunkiem dla środowiska.

Jeep Grand Cherokee

Systemy Quadra-Trac I, Quadra-Trac II i Quadra-Drive II w gamie modelowej Grand Cherokee gwarantują wyśmienitą dynamikę jazdy i niezawodność w trudnym terenie. A certyfikat Trail Rated dla Grand Cherokee 4xe mówi sam za siebie – prześwit wynoszący do 275 mm oraz możliwość brodzenia na głębokość do 610 mm to parametry, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających miłośników off-roadu.

Jeep Grand Cherokee - wnętrze

MotorWeek, będący zaufanym źródłem wiadomości motoryzacyjnych zarówno w telewizji, jak i Internecie, rozpoczął już swoje 43. sezon nadawania. Widzowie mogą śledzić aktualności z branży zza kierownicy Grand Cherokee, zarówno poprzez tradycyjne media, jak i serwisy strumieniowe, kanały YouTube, Facebook, Instagram oraz Twitter.

Jeep Grand Cherokee

William Peffer, starszy wiceprezes i dyrektor marki Jeep na region Ameryki Północnej, wyraził swoją radość i dumę z kolejnego uznania dokonań Grand Cherokee przez jedną z najbardziej prestiżowych instytucji w branży motoryzacyjnej. “To potwierdzenie, że naszym klientom oferujemy najlepsze i najczęściej nagradzane SUV-y w historii, wyposażone w niezrównane możliwości terenowe," powiedział Peffer.

Zanurz się w świecie najlepszego SUV-a według "MotorWeek", Jeppa Grand Cherokee, i przeżyj przygodę jeszcze raz – z pełną mocą i stylem, na każdym terenie.

Jeep Grand Cherokee - cennik i oferta

Jeep Grand Cherokee