Aktualności


Wizja nowoczesności - odkryj wnętrze nowego, luksusowego i w pełni elektrycznego Jeepa Wagoneera S

Jeep - informacje i auta od ręki

Sztuka projektowania: Marka Jeep® z dumą prezentuje wnętrze swojego luksusowego, nowego, w pełni elektrycznego modelu - Jeep Wagoneer S. Luksus spotyka się z nowoczesną technologią w śmiałym duchu amerykańskiego stylu.

Wyposażony w innowacyjną, dedykowaną platformę STLA-Large, nowy Jeep Wagoneer S wyznacza nowe standardy w dziedzinie osiągów i elegancji w segmencie elektrycznych SUV-ów. Jego wnętrze to dzieło sztuki, w którym zaawansowane technologie współgrają z wykończeniem rzemieślniczym.

Jeep Wagoneer S

Wnętrze charakteryzuje się najwyższej jakości technologią, wzbogaconą o materiały premium i funkcje o przemyślanym designie. Nabywcy docenią możliwość indywidualnego dopasowania oświetlenia ambientowego oraz wprowadzenie unikalnego dla marki Jeep selektora systemu Selec-Terrain. Dopełnieniem wyjątkowości jest dwuszybowy panoramiczny dach dostępny w standardzie.

Na szczególną uwagę zasługuje współpraca z firmą McIntosh – w rezultacie powstał wysublimowany, 19-głośnikowy system audio McIntosh, proponujący niespotykane doświadczenia akustyczne, wyznaczający nowe standardy w swojej klasie.

Jeep - informacje i auta od ręki

Jeep - informacje i auta od ręki