Aktualności


Alfa Romeo Tonale ponownie najlepszym kompaktowym SUV-em w plebiscycie Auto Lider 2024!

Z przyjemnością informujemy, że Alfa Romeo Tonale drugi rok z rzędu zdobyła tytuł najlepszego kompaktowego SUV-a w prestiżowym konkursie Auto Lider 2024!

Stylistyka nadwozia oraz wykończenie wnętrza Tonale to prawdziwa kwintesencja włoskiego wzornictwa i kunsztu rzemieślniczego. Ekskluzywny ekosystem zintegrowanych usług cyfrowych i nowoczesna gama silników zapewniają niezapomniane wrażenia z jazdy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Alfa Romeo Tonale na naszej stronie https://mwauto.com.pl/alfaromeo.

Alfa Romeo zyskuje coraz większą popularność wśród kierowców na całym świecie, w tym również w Polsce. Nasze modele, począwszy od sportowej Giulii, przez SUVa Stelvio, aż po najnowszego Tonale, zdobywają uznanie w różnych konkursach, a sympatię klientów potwierdzają liczne głosy oddane na samochody tej marki.

Kluczowe cechy Tonale, takie jak unikatowy ekosystem cyfrowy, zaawansowane technologie i innowacyjne silniki, sprawiają, że model ten ponownie triumfował w najbardziej konkurencyjnej klasie kompaktowych crossoverów i SUV-ów. To niezwykle wymagająca kategoria, w której do rywalizacji stanęło aż 26 samochodów.

Nagroda Auto Lidera niewątpliwie przyczyni się do wzrostu sprzedaży Tonale w Polsce. W styczniu odnotowaliśmy imponujący wzrost pierwszych rejestracji o 28% w porównaniu do poprzedniego roku. A to dopiero początek! Już niedługo dołączy do niego mniejszy brat Milano, pierwsza Alfa Romeo produkowana w Polsce, której światowa premiera odbędzie się w kwietniu.

Tonale oferuje szeroką gamę wersji, w tym model Sprint, Veloce i Tributo Italiano, z różnorodnymi, wydajnymi silnikami benzynowymi, Diesla oraz hybrydowymi. To nie tylko pierwsza zelektryfikowana Alfa Romeo, ale także pierwszy samochód na rynku z cyfrowym certyfikatem NFT oraz nowymi systemami łączności i multimedialnymi.
Dwa duże ekrany Full TFT, zaawansowany zestaw kamer i czujników radarowych oraz możliwość aktywowania 2. poziomu autonomicznej jazdy to tylko niektóre z innowacji, które Tonale wprowadza w segmencie kompaktowych SUV-ów.

Niech te wszystkie opisy pozostaną jednak jedynie zapowiedzią prawdziwych wrażeń z jazdy, jakie dostarcza Alfa Romeo Tonale. To samochód, który budzi czystą radość z prowadzenia i dostarcza niezapomnianych chwil za kierownicą.

Alfa Romeo - oferta i auta od ręki