Aktualności


Jeep® Wrangler Rubicon zdobywa nagrodę najlepszego rodzinnego suv-a do jazdy terenowej w konkursie WHAT CAR?

Niezrównana ikona terenowa, Jeep® Wrangler Rubicon, triumfuje w prestiżowym konkursie brytyjskiego magazynu What Car?, zdobywając tytuł najlepszego rodzinnego SUV-a do jazdy terenowej.

Model ten został doceniony za swoje doskonałe możliwości w terenie, wyprzedzając konkurencję i potwierdzając, że DNA marki Jeep pozostaje silne i niezachwiane w kwestii off-roadu.

Jeep Wrangler - oferta i auta od ręki

Jeep Wrangler Rubicon zdobywa nagrodę najlepszego rodzinnego suv-a do jazdy terenowej w konkursie WHAT CAR?

"Wrangler Rubicon dowodzi, że Jeep cały czas trzyma się swoich terenowych korzeni," stwierdził Steve Huntingford, redaktor What Car? Magazine. "Podczas naszego mega testu 4x4, Rubicon niemalże był nie do zatrzymania, łatwo pokonując najtrudniejsze przeszkody i przewyższając rywali."

Mając na uwadze reputację i ekspertyzę magazynu What Car?, nagroda ta stanowi ogromny sukces i potwierdzenie najwyższej jakości off-roadów spod znaku Jeep.

DNA off-roadu w nowoczesnym wydaniu

Jeep Wrangler Rubicon to więcej niż zwykły SUV – to maszyna stworzona, by podbić każdy teren. Z turbodoładowanym 2,0-litrowym silnikiem rzędowym czterocylindrowym o mocy 272 KM i momencie obrotowym 400 Nm, zapewnia nie tylko moc, ale i niezawodność w najtrudniejszych warunkach.

Zarówno zaawansowany system ADAS, przednia szyba z niezwykle wytrzymałego materiału Gorilla Glass, jak i powietrzne kurtyny, uczynią każdą wyprawę bezpieczną i komfortową. Podczas gdy system informacyjno-rozrywkowy Uconnect gwarantuje rozrywkę i wygodę, bez względu na pokonane dystanse.

Ta nagroda to świadectwo innowacyjności i trwałości, jakie Jeep® Wrangler Rubicon oferuje swoim użytkownikom – zarówno tym szukającym przygód na bezdrożach, jak i rodzinom ceniącym niezawodność i bezpieczeństwo. Jeep kontynuuje swoją legendarną historię, tworząc pojazdy gotowe stawić czoła każdemu wyzwaniu. Czekamy na kolejne rozdziały tej pasjonującej opowieści!

Jeep Wrangler - oferta i auta od ręki